Przeskocz do treści

 Kamery a GPS

To niewiarygodne jak możemy połączyć te dwa produkty. Kamerę oraz rejestrator GPS. Możemy na przykład zamontować kamerę w samochodzie. Dodatkowo w ogóle nie będzie ona widoczna. Kamera samochodowa posiada szereg ważnych zastosowań. Musimy także pamiętać, że kamera samochodowa jest przeznaczona do montażu w samochodzie. Wyróżnia się wiele kamer, które dzielimy że względu na ich funkcje.

Kamera w samochodzie. Dzisiaj takie rozwiązanie jest możliwe. Obecnie można ja zamontować w samochodzie. Jak się okazuje taki pomysł jest wprost idealny dla wszystkich osób, które po prostu cenią komfort i wygodę. W innym przypadku, rozwiązanie to sprawdzi się w przypadku kiedy kamera w samochodzie jest niezbędna do rejestracji wydarzeń, które mają tam miejsce.

 

Kamery samochodowe czyli wideo rejestratory. Stają się one coraz bardziej popularne. Wszystko przez rosnące ceny ubezpieczeń. Dlatego właśnie tak duża część kierowców decyduje się na kamery samochodowe. Dodatkowo kamera samochodowa służy do nadzorowania zaparkowanego samochodu. Świetny wygląd, czyli szklane oko. Zachwyca niespotykanym kształtem obudowy. Dodatkowo przypomina szklane oko. Kamera jest wielkości piłeczki do tenisa. Duża soczewka jest wykonana z grubego szkła. Obiektyw ma szeroki kąt widzenia. Wideo rejestrator składa się z dwóch części. Postawa oraz główna obudowa. Dodatkowo sposób mocowania do uchwytu. Wychodząc z samochodu możemy odczepic zarówno kamerę oraz mocowanie, które jest zazwyczaj przymocowane do szyby. Cała konstrukcja zapewnia stabilne trzymanie. Mocowanie odbywa się za pomocą taśmy dwustronnie klejacej. Taśma zapewnia lepsze trzymanie. Dodatkowo w zestawie z kamerą znajdziemy ładowarkę samochodową, kabel USB oraz ściereczka do czyszczenia obiektywu.