Przeskocz do treści

Kamera przybliża i oddala

Mnóstwo jest funkcji zwykłej kamery monitorujacej. Kamery zarówno te przeznaczone do wnętrz mieszkań, montażu w obiektach handlowych czy też na zewnątrz potrafią przybliżyć i wykryć nawet najmniejszy napis. Potrafią dostrzec cechy charakterystyczne dla konkretnej osoby. Kamera nie tylko zbliża ale i oddala. W związku z tym możemy dostrzec gdzie idzie bądź jedzie dana osoba. Wszystko zależy od priorytetu, pod który decydujemy się na montaż kamer.

Kamery mają szereg funkcji. W tym zbliżenie i oddalenie. Warto przypomnieć, że bardzo dużo osób wybiera taki rodzaj kamery, który będzie dostosowany do konkretnych potrzeb. Czasami kamery w cale nie wyglądają jak normalne kamery. Mają inny wygląd, inny kształt. Z tego tytułu warto pamiętać, że nie musimy kupować tradycyjnych urządzeń. Mianowicie każda osoba, nawet najbardziej wymagająca znajdzie coś dla siebie.

Dolly zoom, czyli sposób filmowania kamery. Polega on przede wszystkim na filmowanie kamerą w poszczególnych pozycjach. Wszystko zależy od pozycji. Dobra kamera powinna filmować tak naprawdę wszystko co widzi. Oczywiście wszystko zależy od nas samych i od tego na jakich funkcjach nam zależy. Oddalanie i zbliżanie. Maksymalne i minimalne.